GLENMARK W CZASACH COVID-19

Dowiedz się więcej o tym, jak Glenmark angażuje się w potrzeby pacjentów, zdrowie publiczne i pomaga społeczeństwu podczas pandemii.

NOWY SPOSÓB NA NOWY ŚWIAT

W Glenmark wierzymy we wzbogacanie życia i dokonywanie zmian dla pacjentów na całym świecie. Nieustannie staramy się znaleźć nowe sposoby, które utorują drogę do zdrowszego jutra.

ODKRYWANIE ZAAWANSOWANYCH TERAPII DLA NOWEGO ŚWIATA

Tworzymy centra doskonałości w dermatologii, onkologii i terapii oddechowej. Wysiłek ma na celu opracowanie zaawansowanych terapii, które wzbogacą życie pacjentów na całym świecie.

NOWY ŚWIAT -ZDROWSZY ŚWIAT

Posiadając biura w ponad 50 krajach, 14 zakładów produkcyjnych w czterech krajach i 3 centra badawczo-rozwojowe na całym świecie, nieustannie pracujemy nad poprawą jakości życia pacjentów na całym świecie.

NOWY SPOSÓB NA NOWY ŚWIAT ZACZYNA SIĘ OD NAS

Ponad 14 000 pracowników z ponad 60 narodowości z jedną misją – Wzbogacanie życia na całym świecie.

gazele-beznesu

W grudniu 2015 Glenmark Pharmaceuticals otrzymał prestiżowe wyróżnienie dziennika Puls Biznesu i uzyskał tytuł GAZELI BIZNESU 2015. Tym samym doceniona została praca
i wysiłki wkładane przez cały Zespół w rozwój biznesu Glenmark w Polsce na przestrzeni ostatnich 3 lat.

Plebiscyt Gazele Biznesu prowadzony jest od 2000 roku. Jest to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.

 Jak podaje Puls Biznesu „Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów”.

W każdej edycji rankingu badane są wyniki firmy za pełne trzy poprzedzające lata. W XVI edycji zweryfikowane zostały wyniki osiągnięte w okresie 2012, 2013 i 2014. Warunkiem koniecznym do ubiegania się o tytuł Gazeli Biznesu 2015 było spełnienie poniższych kryteriów:

  • rozpoczęcie działalności przed rokiem 2012 i nieprzerwane prowadzenie do dnia plebiscytu,
  • w roku bazowym 2012 przychody ze sprzedaży mieszczące się w przedziale pomiędzy
    3 a 200 mln PLN,
  • w latach 2012-2014 z roku na rok odnotowywanie wzrostów przychodów ze sprzedaży,
  • w latach 2012-2014 brak straty,
  • umożliwienie analizy swoich wyników finansowych przynajmniej z trzech badanych lat (składając sprawozdania finansowe do sądów, publikując je w Monitorze Polskim albo przekazując dane do Coface).

Glenmark Pharmaceuticals

0