GLENMARK W CZASACH COVID-19

Dowiedz się więcej o tym, jak Glenmark angażuje się w potrzeby pacjentów, zdrowie publiczne i pomaga społeczeństwu podczas pandemii.

NOWY SPOSÓB NA NOWY ŚWIAT

W Glenmark wierzymy we wzbogacanie życia i dokonywanie zmian dla pacjentów na całym świecie. Nieustannie staramy się znaleźć nowe sposoby, które utorują drogę do zdrowszego jutra.

ODKRYWANIE ZAAWANSOWANYCH TERAPII DLA NOWEGO ŚWIATA

Tworzymy centra doskonałości w dermatologii, onkologii i terapii oddechowej. Wysiłek ma na celu opracowanie zaawansowanych terapii, które wzbogacą życie pacjentów na całym świecie.

NOWY ŚWIAT -ZDROWSZY ŚWIAT

Posiadając biura w ponad 50 krajach, 14 zakładów produkcyjnych w czterech krajach i 3 centra badawczo-rozwojowe na całym świecie, nieustannie pracujemy nad poprawą jakości życia pacjentów na całym świecie.

NOWY SPOSÓB NA NOWY ŚWIAT ZACZYNA SIĘ OD NAS

Ponad 14 000 pracowników z ponad 60 narodowości z jedną misją – Wzbogacanie życia na całym świecie.

Działania niepożądane zgłoszenie

Szanowni Państwo,

Bezpieczeństwo pacjentów to nasz priorytet

Bezpieczeństwo wszystkich produktów jest monitorowane na każdym etapie cyklu życia każdego leku.

W trosce o bezpieczeństwo, firma Glenmark zbiera informacje dotyczące działań niepożądanych wszystkich swoich leków.

Firma Glenmark zbiera również wszelkie informacje, które mogą mieć wpływ na bezpieczeństwo stosowania swoich leków.

Jak zbieramy dane dotyczące bezpieczeństwa

Po wprowadzeniu leku do obrotu, pacjenci i opiekunowie pacjentów, lekarze i inni pracownicy ochrony zdrowia mogą zgłaszać działania niepożądane i objawy, które mogą mieć wpływ na bezpieczeństwo stosowania leku.

Zgłoś działanie niepożądane

Możesz również pobrać, wypełnić i odesłać poniższy formularz pocztą elektroniczną lub pocztą tradycyjną

Pamiętaj, że możesz zgłosić również wszelkie działania niepożądane, które wystąpią po stosowaniu wyrobów medycznych, dermokosmetyków i suplementów diety.

Informujemy, że podane przez Państwa informacje są traktowane jako poufne. Państwa dane osobowe są przetwarzane przez firmę Glenmark Pharmaceuticals Sp. z o. o. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz innych, mających zastosowanie przepisów dotyczących ochrony danych osobowych.

Glenmark Pharmaceuticals

0