GLENMARK W CZASACH COVID-19

Dowiedz się więcej o tym, jak Glenmark angażuje się w potrzeby pacjentów, zdrowie publiczne i pomaga społeczeństwu podczas pandemii.

NOWY SPOSÓB NA NOWY ŚWIAT

W Glenmark wierzymy we wzbogacanie życia i dokonywanie zmian dla pacjentów na całym świecie. Nieustannie staramy się znaleźć nowe sposoby, które utorują drogę do zdrowszego jutra.

ODKRYWANIE ZAAWANSOWANYCH TERAPII DLA NOWEGO ŚWIATA

Tworzymy centra doskonałości w dermatologii, onkologii i terapii oddechowej. Wysiłek ma na celu opracowanie zaawansowanych terapii, które wzbogacą życie pacjentów na całym świecie.

NOWY ŚWIAT -ZDROWSZY ŚWIAT

Posiadając biura w ponad 50 krajach, 14 zakładów produkcyjnych w czterech krajach i 3 centra badawczo-rozwojowe na całym świecie, nieustannie pracujemy nad poprawą jakości życia pacjentów na całym świecie.

NOWY SPOSÓB NA NOWY ŚWIAT ZACZYNA SIĘ OD NAS

Ponad 14 000 pracowników z ponad 60 narodowości z jedną misją – Wzbogacanie życia na całym świecie.

Kariera

W Glenmark cenimy nastawienie na cel oraz ambicję i pasję do podejmowania wyzwań i skuteczność w działaniu. Wśród kandydatów do pracy poszukujemy osób zorientowanych na rozwój, zaangażowanych, potrafiących budować trwałe relacje interpersonalne ceniących merytoryczne podejście do pracy.

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu Glenmark, możesz pracować w jednym z poniższych obszarów:

Dział Sprzedaży

  • Przedstawiciel Medyczno-farmaceutyczny reprezentujący firmę wśród lekarzy, farmaceutów i personelu placówek medycznych;
  • Regionalny Kierownik Sprzedaży zarządzający grupą przedstawicieli medycznych;

Dział Handlowy, współpracujący z dystrybutorami i hurtowniami farmaceutycznymi oraz sieciami aptek, zapewniający dostępność naszych produktów w aptekach dla pacjentów;

Dział Marketingu, kreując strategię dla grup terapeutycznych, lini produktowych i poszczególnych produktów;

lub Dział Administracji, Finansów, HR, IT, Logistyki, Rejestracji.

Zapoznaj się z aktualnie prowadzonymi projektami rekrutacyjnymi, o których piszemy w sekcji OFERTY PRACY.

Jeśli interesuje Cię praca w Glenmark, a wśród aktualnych ogłoszeń nie znalazłeś odpowiedniej dla Ciebie oferty, prześlij do nas swoje cv:
E-RECRUITER

 

Administratorem Twoich danych osobowych jest Glenmark Pharmaceuticals Sp. z o.o.

Glenmark Pharmaceuticals

0