GLENMARK W CZASACH COVID-19

Dowiedz się więcej o tym, jak Glenmark angażuje się w potrzeby pacjentów, zdrowie publiczne i pomaga społeczeństwu podczas pandemii.

NOWY SPOSÓB NA NOWY ŚWIAT

W Glenmark wierzymy we wzbogacanie życia i dokonywanie zmian dla pacjentów na całym świecie. Nieustannie staramy się znaleźć nowe sposoby, które utorują drogę do zdrowszego jutra.

ODKRYWANIE ZAAWANSOWANYCH TERAPII DLA NOWEGO ŚWIATA

Tworzymy centra doskonałości w dermatologii, onkologii i terapii oddechowej. Wysiłek ma na celu opracowanie zaawansowanych terapii, które wzbogacą życie pacjentów na całym świecie.

NOWY ŚWIAT -ZDROWSZY ŚWIAT

Posiadając biura w ponad 50 krajach, 14 zakładów produkcyjnych w czterech krajach i 3 centra badawczo-rozwojowe na całym świecie, nieustannie pracujemy nad poprawą jakości życia pacjentów na całym świecie.

NOWY SPOSÓB NA NOWY ŚWIAT ZACZYNA SIĘ OD NAS

Ponad 14 000 pracowników z ponad 60 narodowości z jedną misją – Wzbogacanie życia na całym świecie.

Glenmark Polska po raz kolejny został wyróżniony nagrodą „Certyfikat HR Najwyższy Jakości 2023” przyznawaną przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Zasobami Ludzkimi (PSZK). Jest to istotna informacja dla klientów wewnętrznych i osób aplikujących, że nasza firma jest rzetelnym i kompetentnym pracodawcą, która wykorzystuje najnowsze rozwiązania z zakresu Zarządzania Kapitałem Ludzkim.

Zwycięzcy firm zostali wyłonieni i zatwierdzeni na podstawie kompleksowego badania. Konieczne było spełnienie określonych przez PSZK kryteriów, w których oceniana była polityka personalna firmy, obejmująca obszary: rekrutacja, systemy motywacyjne i wynagradzania, rozwój pracowników, komunikacja wewnętrzna, employer branding.

Oprócz powyższego, Glenmark Polska otrzymał nagrodę ” Certyfikat HR Najwyższy Jakości 2023″ za stworzenie i przeprowadzenie cyklu szkoleń i programów mających na celu zadbanie potrzeb pracowników w zakresie nabywania nowych kompetencji i umiejętności, a także w odnajdywaniu ich ścieżki zawodowej.

Glenmark Pharmaceuticals

0